Freshlook ColorBlends Amethyst 2 szt.

Cena: 105.69 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Amethyst 2 szt.
Marka: Freshlook | Producent: Alcon
Chcesz zmienić kolor swoich oczu? Soczewki miesięczne Freshlook Colorblends Amethyst sprawdzą się idealnie. Wejdź na stronę i zamów je już teraz.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Znudziła Ci się naturalna barwa Twoich oczu? A może chcesz w ciekawy sposób podkreślić swoją indywidualność lub zrobić niezwykłe wrażenie na najbliższych znajomych? Nowoczesne soczewki miesięcznie Freshlook Colorblends Amethyst będą w takim razie produktem idealnym dla Ciebie. Kolorowe zabarwienie jest bardzo dyskretne i dzięki temu niezwykle naturalne, przez co podkreśla piękno każdej twarzy.

Wszystko to dzięki zastosowaniu unikalnej technologii „3 w 1” umożliwiającej nakładanie na siebie kilku kolorów jednocześnie. Barwa tęczówki jest tutaj tworzona z połączenia aż 3 różnych odcieni fioletu, które tworzą odpowiednio zaprojektowany zbiór punktów na powierzchni całego szkła kontaktowego. Jednocześnie na soczewkach miesięcznych występuje specjalny pierścień okołorąbkowy o nieco ciemniejszym odcieniu. To właśnie poprzez takie połączenie barwa jest delikatna i dyskretna, niezwykle naturalna, a więc nie musisz obawiać się przesycenia fioletu. Produkt dedykowany jest tak naprawdę każdemu. Nie ma znaczenia, czy jesteś krótkowidzem, czy dalekowidzem. Ponieważ sprzedajemy te soczewki miesięczne również o mocy 0 dioptrii, mogą je stosować osoby niemające żadnych problemów z jakością widzenia. Naturalna zmiana koloru oczu może być na przykład świetnym uzupełnieniem do eleganckiego makijażu. Fioletowe tęczówki będą prezentowały się niezwykle zjawiskowo, a Ty możesz bez obaw użytkować te szkła kontaktowe przez 30 dni.

Możliwość zmiany barwy to jednak nie wszystko. Dzięki soczewkom miesięcznym Freshlook Colorblends Amethyst zaznasz wyjątkowego komfortu. Wszystko to przez zastosowanie nowoczesnego materiału do ich produkcji. Zapewnia on doskonałą przepuszczalność tlenu. Twoje oczy mogą bez przeszkód oddychać, a Ty kompletnie zapomnisz o tym, że masz na nich szkła kontaktowe. Materiał zawiera w sobie 55% wody i chroni przed powstawaniem osadów białkowych. Jest on również odporny na wiele zanieczyszczeń znajdujących się w tzw. filmie łzowym. Nawet po całym dniu noszenia nie będziesz zmagać się z pieczeniem czy nieprzyjemnym wrażeniem ciała obcego pod powieką.

Cechy:

  • zmiana barwy tęczówki na ametystowy;
  • użytkowanie w trybie 30-dniowym;
  • opakowanie zawiera 2 sztuki;
  • bardzo naturalny wygląd;
  • dostępne w mocach od -8.0 do +6.0;
  • dostępne również w mocy zerowej;
  • BC 8.60, DIA 14.5;
  • specjalna technologia mieszania kolorów 3 w 1.

Naturalne, fioletowe zabarwienie tęczówek, niezwykła wygoda noszenia, a do tego doskonała jakość widzenia w każdych warunkach. Już teraz skorzystaj z naszej oferty i zamów kolorowe soczewki miesięczne Freshlook Colorblends Amethyst w wyjątkowo przystępnej cenie.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferycznaod +2.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +2.50 do +6.00 (w odstępach co 0.50D)
od -6.50 do -8.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.5
Dk/t20
Uwodnienie55%
MateriałPhemfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelFreshlook ColorBlends Amethyst
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Amethyst 2 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Amethyst 2 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Amethyst 2 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.