Blink Intensive - 10ml

Cena: 29.99 zł
10ml
Blink Intensive - 10ml
Marka: Johnson & Johnson | Producent: AMO Ireland
Wyższa zawartość hialuronianu sodu w porównaniu z kroplami Blink Contacts oraz regulacja zawartości soli filmu łzowego zapewniają uczucie świeżości i nawilżenia na dłużej, nawet bardzo suchym i zmęczonym oczom. Butelka 10ml.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Krople do oczu Blink Intensive to nowa, ulepszona formuła nawilżająca kropli Blink o intensywniejszym działaniu łagodzącym. Dzięki temu, że krople te stabilizują film łzowy, redukując jego zawartość soli, zapewniają one długotrwałą ulgę zmęczonym i podatnym na wysuszanie oczom. Doskonale nadają się do stosowania wraz z soczewkami kontaktowymi a także u osób po zabiegach okulistycznych. Jeśli często przebywasz w suchym środowisku, np. w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, spędzasz dużo czasu przed komputerem lub w inny sposób narażasz swoje oczy na wysiłek, możesz skutecznie przeciwdziałać wysuszeniu gałek ocznych za sprawą kropli Blink Intensive, których producentem jest renomowana firma Johnson&Johnson (dawniej AMO). Uwalniają one swoje łagodzące działanie z każdym mrugnięciem przynosząc natychmiastową ulgę.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Idealne w przypadku miękkich jak i twardych soczewek
  • Większa zawartość hialuronianu sodu w porównaniu z kroplami Blink Contacts
  • Doskonałe nawilżenie oczu dla użytkowników soczewek
  • Regulacja zawartości soli filmu łzowego i jego lepsza stabilizacja
  • Składniki naturalnie występujące w oku
  • Nie alergizujący składnik konserwujący Ocupure
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta AMO Ireland, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: AMO Ireland Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Blink Intensive - 10ml

Liczba opinii: 3
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Blink Intensive - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Blink Intensive - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.