Blink Intensive Plus Żelowe Krople do Oczu - 10ml

Cena: 36.99 zł
10ml
Blink Intensive Plus Żelowe Krople do Oczu - 10ml
Marka: Johnson & Johnson | Producent: AMO Ireland
Gęste, żelowe krople do oczu zapewniające zaawansowaną ochronę, ukojenie i nawilżenie suchym i podrażnionym oczom. Najlepiej stosować przed założeniem lub po ściągnięciu soczewek.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Natychmiastowe ukojenie zmęczonych i suchych oczu nawet po całym dniu ich ciężkiej pracy. Nowe, żelowe krople do oczu Blink Intensive Plus to najwyższa zawartość nawilżającego hialuronianu sodu spośród całej gamy kropli Blink (0.38%) oraz wysoka zawartość środka łagodzącego, glikolu polietylenowego PEG 400 (0.25%), które to substancje działając razem zapewniają maksymalne nawilżenie i natychmiastową ulgę Twoim suchym i zmęczonym oczom. Dzięki gęstej konsystencji krople pokrywają gałkę oczną otulającym kompresem, który na długie godziny koi i łagodzi objawy suchego oka. Krople te mają bardzo niską osmolarność, co oznacza, że skutecznie stabilizują film łzowy redukując jego zawartość soli, która odpowiada za szybsze wysychanie oczu.

Krople Blink Intensive Plus zalecane są osobom o silnych objawach zespołu suchego oka jak również w ramach profilaktyki w przypadku osób narażonych na rozwinięcie objawów: kierowców, pracowników biurowych oraz wszystkich tych, którzy narażają swoje oczy na wysiłek i podrażnienia środowiskowe. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą bezpiecznie stosować te silnie nawilżające krople, jednak zaleca się robić to przed założeniem lub po ściągnięciu szkieł a nie bezpośrednio na soczewki.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Żelowa formuła dla długotrwałego komfortu
  • Doskonałe nawilżenie i ulga dla oczu
  • Poprawa stabilizacji filmu łzowego
  • Wysoka zawartość hialuronianu sodu (0.38%)
  • Mogą być stosowane przed założeniem lub po ściągnięciu soczewek
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta AMO Ireland, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: AMO Ireland Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Blink Intensive Plus Żelowe Krople do Oczu - 10ml

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Blink Intensive Plus Żelowe Krople do Oczu - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Blink Intensive Plus Żelowe Krople do Oczu - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.