Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal 6 szt.

Cena: 226.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal 6 szt.
Marka: Air Optix | Producent: Alcon
Te progresywne soczewki wyprodukowano przy użyciu technologii Unique Precision Profile, która pomaga Twoim oczom przechodzić z jednej strefy optycznej do drugiej.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Jeśli zauważyłeś/-łaś, że wraz z wiekiem Twoja umiejętność skupiania wzroku na obiektach w bliskiej odległości pogarsza się, prawdopodobnie rozwija się u Ciebie prezbiopia (starczowzroczność), polegająca na zmniejszaniu się zdolności oczu do akomodacji. W takiej sytuacji okuliści zalecają wypróbowanie soczewek progresywnych, inaczej zwanych multifokalnymi lub, rzadziej, wieloogniskowymi. Łączą one w sobie kilka stref optycznych tak, aby ich użytkownik mógł doskonale widzieć na każdą odległość. Przykładem progresywnych szkieł są soczewki AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal firmy Alcon. Dzięki specjalnej budowie zwanej Unique Precision Profile® zawarte w nich strefy optyczne łagodnie przechodzą jedna w drugą umożliwiając oczom bezproblemowe przerzucanie uwagi z obiektów położonych daleko na te bliżej twarzy i odwrotnie. Co więcej, wyposażone są one także w technologię HydraGlyde® Moisture Matrix, która utrzymuje je w optymalnym nawilżeniu przez cały dzień zapobiegając uczuciu suchych oczu. Jest to szczególnie ważne u osób po 50. roku życia, gdy tendencja do zespołu suchego oka istotnie wzrasta.

Soczewki AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal dostępne są w wielu mocach korekcyjnych oraz w trzech grupach addycji, dzięki czemu pokrywają zapotrzebowanie na korekcję starczowzroczności u znakomitej większości pacjentów. Przez to, że przepuszczają ogromną ilość tlenu, soczewki te mogą być noszone przez 30 dni w trybie dziennym lub całodobowo przez 7 dni i 6 nocy. O wyborze modalności powinien zawsze decydować specjalista.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Możliwe tryby noszenia: miesięczny (30 dni) lub ciągły (maks. 6 nocy)
  • Szeroka gama mocy sferycznych oraz 3 addycje
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy lotrafilcon B
  • Wysoka tlenoprzepuszczalność
  • Uwodnienie 33%
  • BC/DIA: 8.6/14.20
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -10.00D (w odstępach co 0.25)
AddycjaLO/MED/HI
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Plus Hydraglyde Multifocal
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal 6 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.