Air Optix Plus Hydraglyde 6 szt.

Cena: 126.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 6 szt.
Marka: Air Optix | Producent: Alcon
Soczewki miesięczne Air Optix Plus Hydraglyde to wygodny i bezpieczny sposób na poprawę jakości widzenia. Zajrzyj do nas i zamów je już teraz.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Ponadprzeciętny komfort noszenia, idealne nawilżenie, a do tego najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twoich oczu. Miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde to najlepsze, co możesz dla siebie wybrać. Produkt został stworzony z myślą o osobach naprawdę wymagających. To innowacyjne połączenie dwóch technologii, Hydraglyde oraz SmartShield, które na pewno bardzo szybko pokochasz. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest przede wszystkim za komfort noszenia. Nawet po wyjątkowo długim, bardzo ciężkim dniu Twoje oczy będą doskonale nawilżone. Zapomnisz o przekrwieniu, pieczeniu czy o nieprzyjemnym zmęczeniu aparatu wzroku. Specjalna powłoka znajdująca się na soczewkach miesięcznych dosłownie jak magnes przyciąga do siebie wilgoć. Uczucie doskonałego nawilżenia utrzymuje się dzięki temu aż przez 16 godzin od ich założenia. SmartShield ma natomiast bezpośredni wpływ na zdrowie, chroniąc oczy między innymi przed zapaleniem spojówek. Na powierzchni szkieł nie zbierają się bowiem groźne osady białkowe, jak również niekorzystne zanieczyszczenia. Jest to rozwiązanie idealne także dla kobiet, gdyż nowoczesna powłoka nie zbiera pozostałości po różnych kosmetykach.

Nie ma więc znaczenia, czy planujesz nosić miesięczne soczewki kontaktowe jedynie przed kilka godzin każdego dnia, czy od rana do wieczora. Z Air Optix Plus Hydraglyde Twoje oczy zawsze będą wypoczęte, a Ty przez cały dzień będziesz cieszyć się doskonałą jakością widzenia. Nosząc te soczewki, możesz bez przeszkód uprawiać sport, uczyć się lub intensywnie pracować przy komputerze. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty, certyfikowane, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Gwarancja bezpieczeństwa jest zawsze najważniejsza, ale u nas zyskujesz coś jeszcze – wyjątkowo konkurencyjną cenę, która na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Jedno opakowanie Air Optix Plus Hydraglyde zawiera 6 sztuk szkieł kontaktowych;
  • Przeznaczony do noszenia w trybie 30-dniowym;
  • BC/DIA: 8.6/14.2;
  • Dostępne w szerokiej gamie mocy w odstępach 0.25D oraz 0.50D;
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy lotrafilcon B;
  • Uwodnienie 33%;
  • Wysoka tlenoprzepuszczalność;
  • Doskonale chronione przed osadami białkowymi dzięki technologii SmartShield;
  • Dobrze nawilżone dzięki technologii Hydraglyde.

Zapraszamy już teraz do zakupów. Oferujemy szeroki wybór szkieł kontaktowych z możliwością precyzyjnego dopasowania ich mocy do indywidualnych potrzeb. Doskonała jakość widzenia jest gwarantowana w każdych warunkach.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +0.50 do +6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +6.50 do +8.00 (w odstępach co 0.50D)
od -0.50 do -8.00 (w odstępach co 0.25D)
od -8.50 do -12.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Plus Hydraglyde
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 6 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.