Air Optix Plus Hydraglyde 3 szt.

Cena: 69.69 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 3 szt.
Marka: Air Optix | Producent: Alcon
Miesięczne soczewki kontaktowe Ait Optix – postaw na jakość i zaopatrz się w szkła firmy Alcon, które są do kupienia poprzez nasz sklep internetowy.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Firma Alcon to powszechnie ceniony na świecie producent soczewek kontaktowych, które wyróżniają się znakomitymi właściwościami, wygodą użytkowania i oczekiwanym działaniem. Przykład tego rodzaju szkieł stanowią prezentowane na niniejszej stronie Air Optix Plus Hydraglyde, które w atrakcyjnej cenie są oferowane przez nasz sklep internetowy. Jeżeli szuka się znakomitych pod względem jakościowym, ale nie przesadnie drogich soczewek kontaktowych, są one doskonałym wyborem.

Miesięczne szkła produkcji Alcon zostały wyposażone w innowacyjną technologię HydraGlyde Moisture Matrix, która zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia przez cały dzień. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że po kilku godzinach noszenie soczewek kontaktowych stanie się nieprzyjemne z uwagi na słabe nawilżenie, a co za tym idzie, drażniące uczucie suchego oka. Ale to nie wszystko, ponieważ szkła Air Optix Plus Hydraglyde dają oczom dostęp do odpowiedniej ilości tlenu, co korzystnie przekłada się na ostrość widzenia i zdrowszy wzrok.

Jednym z problemów, który może zniechęcać do korzystania ze zwykłych szkieł kontaktowych, jest fakt, że łatwo ulegają zabrudzeniom. W przypadku prezentowanego modelu takie ryzyko jednak nie istnieje, ponieważ dzięki zastosowaniu technologii SmartShield zanieczyszczenia nie przedostają się na powierzchnię soczewek. O jakości produktu firmy Alcon świadczy również fakt, że istnieje możliwość komfortowego i bezproblemowego dla wzroku noszenia ich nawet przez 6 dób bez przerwy.

Miękkość i elastyczność sprawia, że zakładanie miesięcznych szkieł kontaktowych Air Optix Plus Hydraglyde jest wyjątkowo sprawne, podczas gdy przy wielu konkurencyjnych soczewkach użytkownicy mają z tym problem. Z kolei w trakcie noszenia w ogóle się ich nie odczuwa – nie tylko dlatego, że nie wysuszają oka i przez długi czas utrzymują właściwy poziom nawilżenia, ale również ze względu na wykonanie z przyjaznego, „oddychającego” materiału.

Soczewki kontaktowe wyprodukowane przez firmę Alcon, które są do kupienia w atrakcyjnej cenie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, dobrze przylegają do oka i nie przesuwają się po jego powierzchni nawet podczas dynamicznych aktywności, jak uprawianie sportu czy szybkie spacerowanie. Co ważne, w trakcie ich noszenia oczy nie zachodzą mgłą, tak jak to się dzieje w przypadku wielu innych szkieł. Nie ma też ryzyka ich przekrwienia, co jest nie tylko niekomfortowe, ale również źle wygląda.

Podsumowując, miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde to wybór dla najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują wysokojakościowych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Cechy:

  • 3 soczewki w opakowaniu
  • Miesięczne soczewki kontaktowe
  • BC/DIA: 8.6/14.2
  • Dostępne w szerokiej gamie mocy w odstępach 0.25D oraz 0.50D
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy lotrafilcon B
  • Uwodnienie 33%
  • Wysoka tlenoprzepuszczalność
  • Doskonale chronione przed osadami białkowymi dzięki technologii SmartShield
  • Dobrze nawilżone dzięki technologii Hydraglyde
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +0.50 do +6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +6.50 do +8.00 (w odstępach co 0.50D)
od -0.50 do -8.00 (w odstępach co 0.25D)
od -8.50 do -12.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Plus Hydraglyde
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 3 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Plus Hydraglyde 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.