Air Optix Night and Day Aqua 3 szt.

Cena: 130.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua 3 szt.
Marka: Air Optix | Producent: Alcon
Poznaj niezwykłą wygodę noszenia soczewek miesięcznych Air Optix Night and Day Aqua. Zajrzyj na naszą stronę i zamów je już teraz!

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Czy coraz bardziej irytuje Cię konieczność wcześniejszego wstawania rano, żeby przed wyjściem do pracy lub do szkoły założyć swoje szkła kontaktowe? A może bywasz wieczorami bardzo zmęczony i masz problem z ich ściągnięciem? Dzięki Air Optix Night and Day Aqua pierwszy raz w swoim życiu poczujesz, jak wygląda prawdziwy komfort korzystania z soczewek miesięcznych. To produkt łączący w sobie innowacyjne technologie troszczące się o doskonałe zdrowie Twoich oczu. W tych soczewkach możesz bez obaw spać i nosić je nieustannie nawet przez 30 dni.

Wszystko to przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału, jakim jest Lotrafilcon A, w którym główną rolę odgrywa siloxan, doskonały zamiennik wody występującej w klasycznych produktach tego typu. Zmniejszona jej ilość to minimalna wręcz podatność na zanieczyszczenia. Dzięki temu możesz bez obaw nawet intensywnie uprawiać sport. Soczewki miesięcznie pozostaną idealnie czyste, a Twoje oczy zdrowe i wypoczęte.

Możliwość noszenia bez wymiany przez nawet 30 dni to jednak przede wszystkim efekt znaczącej poprawy przepuszczalności tlenu. W Air Optix Night and Day Aqua tlenoprzepuszczalność jest do 6 razy wyższa niż w klasycznych szkłach kontaktowych. Twoje oczy mogą dzięki temu oddychać dosłownie tak, jakby szkieł w ogóle na nich nie było. Dzięki wszystkim tym cechom nie będzie miało znaczenia to, jaki prowadzisz tryb życia. Dużo się uczysz i często przesiadujesz przed książkami? A może całe dnie spędzasz przed komputerem lub pracujesz na świeżym powietrzu? To nie ma żadnego znaczenia. W tych soczewkach miesięcznych będziesz zawsze doskonale widział i nie doznasz żadnego dyskomfortu związanego z ich użytkowaniem.

Cechy:

  • 3 sztuki w każdym opakowaniu;
  • szeroki przekrój mocy, od -10 do +6 dioptrii;
  • BC 8.40 lub 8.60;
  • DIA 13.8;
  • soczewki miesięczne do noszenia w trybie: dzień i noc;
  • materiał Lotrafilcon A gwarantujący doskonałe nawilżenie;
  • ochrona przed zanieczyszczeniami;
  • wysoka tlenoprzepuszczalność.

Nie czekaj więc dłużej i już teraz zamów Air Optix Night and Day Aqua. Gwarantujemy satysfakcję z każdego dokonanego zakupu i przede wszystkim oryginalność produktu. U nas dodatkowo zawsze skorzystasz z atrakcyjnych cen i z ekspresowej dostawy. Popraw jakość swojego widzenia i jednocześnie zadbaj o doskonałe zdrowie oczu. Pamiętaj – wzrok to najcenniejszy zmysł, jakim obdarzyła Cię natura. Nie ryzykuj więc i zawsze stawiaj na szkła kontaktowe najwyższej jakości.

UWAGA: Produkt zarejestrowany do użytku przez osoby powyżej 18 r. ż.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -8.00 (w odstępach co 0.25D)
od -8.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.40 i 8.60
Średnica (DIA)13.8
Dk/t175 (-3.00D)
Uwodnienie24%
MateriałLotrafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Night & Day Aqua
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua 3 szt.

Liczba opinii: 29
Ocena: : 4.9 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.9 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Night and Day Aqua 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.