Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Cena: 179.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.
Marka: Air Optix
Sprzedajemy najlepsze na rynku soczewki miesięcznie dla osób z astygmatyzmem. Już teraz zamów Air Optix for Astigmatism w naszym sklepie online.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Często powracające swędzenie lub pieczenie oczu, a do tego wrażenie, jakby pod powiekąznajdowało się jakieś ciało obce, które nieustannie podrażnia i powoduje dyskomfort. Korzystasz na co dzień z torycznych soczewek miesięcznych i znasz to uczucie aż za dobrze? W takim razie ten produkt spełni Twoje oczekiwania i jednocześnie zadba o doskonałe zdrowie oczu. Klasyczne szkła kontaktowe faktycznie mogą podrażniać, między innymi przez szybkie wysychanie, nieodporność na zanieczyszczenia oraz niską przepuszczalność tlenu. Ty potrzebujesz rozwiązania dedykowanego osobom z bardziej wrażliwym aparatem wzroku, czyli soczewek miesięcznych Air Optix for Astigmatism.

To produkt najwyższej jakości, opracowany w laboratoriach przez światowej klasy specjalistów, do którego wykonania zastosowano najlepsze możliwe materiały. Tradycyjne szkła toryczne zazwyczaj zbudowane są z materiału hydrożelowego który, choć całkiem dobrze zatrzymuje wilgoć, to jednak nie zapewnia oku odpowiedniego dostępu do tlenu. W tym przypadku soczewki miesięczne Air Optix for Astigmatism gwarantują nawet 7-krotnie lepszą tlenoprzepuszczalność w stosunku do klasycznych modeli, którą na pewno bardzo szybko docenisz.

Osoby cierpiące na astygmatyzm nierzadko spotykają się ze słabą jakością widzenia w czasie korzystania z miesięcznych soczewek torycznych. W ich klasycznej wersji problem ten jest wywołany delikatnym obracaniem się szkieł kontaktowych podczas każdego mrugnięcia i, co za tym idzie, zmiany pozycji sfer odpowiedzialnych za widzenie bliskich i dalszych odległości. W przypadku tego produktu opracowano unikalną technologię, która całkowicie eliminuje to zjawisko. Po założeniu możesz mrugać powiekami i poruszać oczami do woli, a jakość widzenia zawsze będzie na identycznym, bardzo wysokim poziomie.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest również wykorzystanie biokompatybilnej technologii. Te soczewki miesięczne zatrzymują wilgoć i zapewniają ją przez wiele godzin. Do tego odpowiednio przygotowana powierzchnia nie przyjmuje zanieczyszczeń. Dzięki temu nawet po całym dniu Twoje oczy nie będą zmęczone i nie doświadczysz nieprzyjemnego uczucia podrażnienia oraz wysuszenia.

Najważniejsze cechy:

  • 6 sztuk w opakowaniu;
  • BC 8.7, DIA 14.5;
  • rozbudowany wybór mocy szkieł kontaktowych, od -9 do +6 dioptrii;
  • doskonała korekcja astygmatyzmu;
  • technologia Precision Balance 8|4 dla doskonałego komfortu i ostrości widzenia;
  • tlenoprzepuszczalność na poziomie nawet 7-krotnie wyższym niż przy klasycznym hydrożelu.

Już teraz zamów dla siebie opakowanie i postaw nie tylko na perfekcyjną jakość widzenia, ale także na zdrowie swoich oczu.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-0.75/-1.25/-1.75/-2.25
Osieod 0° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.5
Dk/t108
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix for Astigmatism
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.