Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Cena: 198.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.
Marka: Air Optix
Sprzedajemy najlepsze na rynku soczewki miesięcznie dla osób z astygmatyzmem. Już teraz zamów Air Optix for Astigmatism w naszym sklepie online.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Często powracające swędzenie lub pieczenie oczu, a do tego wrażenie, jakby pod powiekąznajdowało się jakieś ciało obce, które nieustannie podrażnia i powoduje dyskomfort. Korzystasz na co dzień z torycznych soczewek miesięcznych i znasz to uczucie aż za dobrze? W takim razie ten produkt spełni Twoje oczekiwania i jednocześnie zadba o doskonałe zdrowie oczu. Klasyczne szkła kontaktowe faktycznie mogą podrażniać, między innymi przez szybkie wysychanie, nieodporność na zanieczyszczenia oraz niską przepuszczalność tlenu. Ty potrzebujesz rozwiązania dedykowanego osobom z bardziej wrażliwym aparatem wzroku, czyli soczewek miesięcznych Air Optix for Astigmatism.

To produkt najwyższej jakości, opracowany w laboratoriach przez światowej klasy specjalistów, do którego wykonania zastosowano najlepsze możliwe materiały. Tradycyjne szkła toryczne zazwyczaj zbudowane są z materiału hydrożelowego który, choć całkiem dobrze zatrzymuje wilgoć, to jednak nie zapewnia oku odpowiedniego dostępu do tlenu. W tym przypadku soczewki miesięczne Air Optix for Astigmatism gwarantują nawet 7-krotnie lepszą tlenoprzepuszczalność w stosunku do klasycznych modeli, którą na pewno bardzo szybko docenisz.

Osoby cierpiące na astygmatyzm nierzadko spotykają się ze słabą jakością widzenia w czasie korzystania z miesięcznych soczewek torycznych. W ich klasycznej wersji problem ten jest wywołany delikatnym obracaniem się szkieł kontaktowych podczas każdego mrugnięcia i, co za tym idzie, zmiany pozycji sfer odpowiedzialnych za widzenie bliskich i dalszych odległości. W przypadku tego produktu opracowano unikalną technologię, która całkowicie eliminuje to zjawisko. Po założeniu możesz mrugać powiekami i poruszać oczami do woli, a jakość widzenia zawsze będzie na identycznym, bardzo wysokim poziomie.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest również wykorzystanie biokompatybilnej technologii. Te soczewki miesięczne zatrzymują wilgoć i zapewniają ją przez wiele godzin. Do tego odpowiednio przygotowana powierzchnia nie przyjmuje zanieczyszczeń. Dzięki temu nawet po całym dniu Twoje oczy nie będą zmęczone i nie doświadczysz nieprzyjemnego uczucia podrażnienia oraz wysuszenia.

Najważniejsze cechy:

  • 6 sztuk w opakowaniu;
  • BC 8.7, DIA 14.5;
  • rozbudowany wybór mocy szkieł kontaktowych, od -9 do +6 dioptrii;
  • doskonała korekcja astygmatyzmu;
  • technologia Precision Balance 8|4 dla doskonałego komfortu i ostrości widzenia;
  • tlenoprzepuszczalność na poziomie nawet 7-krotnie wyższym niż przy klasycznym hydrożelu.

Już teraz zamów dla siebie opakowanie i postaw nie tylko na perfekcyjną jakość widzenia, ale także na zdrowie swoich oczu.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-0.75/-1.25/-1.75/-2.25
Osieod 0° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.5
Dk/t108
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix for Astigmatism
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.