Air Optix for Astigmatism 3 szt.

Cena: 104.99 zł
3 szt
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 3 szt.
Marka: Air Optix
Miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix produkcji Alcon – zamów wysokiej jakości szkła toryczne, które spełniają najsurowsze kryteria i oczekiwania.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Oferowane szkła kontaktowe wyprodukowane przez firmę Alcon zostały zaprojektowane z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm. Chcąc skorygować tę wadę, która polega na asymetrii obrotowej oka, warto sięgnąć po prezentowane, specjalne miesięczne soczewki toryczne Air Optix. Można je zakupić poprzez nasz sklep internetowy w opakowaniu składającym się z trzech sztuk szkieł kontaktowych. Z czego wynikają ich pożądane przez wielu użytkowników właściwości, które zapewniają ich odpowiednie działanie?

Kluczowym czynnikiem, decydującym o przewadze soczewek torycznych firmy Alcon nad konkurencyjnymi produktami, jest fakt, że gwarantują oku nawet kilkukrotnie efektywniejszy dostęp do powietrza. W efekcie widzenie staje się ostre, wygodne i przede wszystkim zdrowe, co jest najważniejsze z punktu widzenia astygmatyków. Ponadto miesięczne szkła kontaktowe Air Optix zapewniają optymalny poziom nawilżenia, a to pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego uczucia wysuszenia oka, które odbiera radość z noszenia soczewek. W przypadku poniższego modelu nie ma jednak mowy o tym niepożądanym działaniu.

Co równie istotne z perspektywy komfortu użytkownika i zdrowego wzroku, prezentowane na tej stronie szkła kontaktowe nie ulegają zabrudzeniom i są bardzo przyjazne dla oka – nie tylko go nie wysuszają, ale również nie podrażniają. Ich zakładanie jest szybkie i bezproblemowe, co stanowi kolejną zaletę w porównaniu z konkurencyjnymi soczewkami. Dla osób cierpiących na astygmatyzm duże znaczenie ma także fakt, że miesięczne szkła Air Optix zapewniają doskonałą ostrość widzenia również po mrugnięciu, a to nie jest standard wśród soczewek torycznych.

Sięgając po oferowane w naszym sklepie internetowym szkła produkcji Alcon, można mieć pewność, że wada, jaką jest astygmatyzm, przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie pod warunkiem ich regularnego użytkowania. Warto podkreślić, że te miesięczne soczewki bardzo łatwo się zakłada i znakomicie leżą na oku. Możliwość indywidualnego dobrania ich parametrów pozwala na zakupienie modelu, który spełnia wymagania każdego Klienta. Oferta jest godna uwagi także ze względu na wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Chcąc kupić wysokiej jakości, ale nie przesadnie drogie, toryczne szkła kontaktowe, które pomagają w korekcji astygmatyzmu i wyróżniają się znakomitym komfortem użytkowania, model Air Optix jest optymalnym wyborem. Te miesięczne soczewki firmy Alcon można zamówić poprzez nasz sklep internetowy, nabywając je w opakowaniu zawierającym dokładnie 3 sztuki szkieł. To skuteczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie problemu astygmatyzmu z gwarancją znakomitej ostrości widzenia nawet po mrugnięciu.

Cechy:

  • 3 miesięczne soczewki w opakowaniu
  • BC 8.7, DIA 14.5
  • Dostępne w szerokiej gamie mocy i parametrów
  • Doskonała korekcja astygmatyzmu
  • Technologia Precision Balance 8|4 dla doskonałego komfortu i ostrości widzenia
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-0.75/-1.25/-1.75/-2.25
Osieod 0° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.5
Dk/t108
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix for Astigmatism
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 3 szt.

Liczba opinii: 3
Ocena: : 4.7 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.7 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix for Astigmatism 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.