Air Optix Aqua 3 szt.

Cena: 69.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 3 szt.
Marka: Air Optix
Chcesz poznać prawdziwy komfort noszenia soczewek miesięcznych? W takim razie zajrzyj do naszego sklepu i już teraz złóż zamówienie na Air Optix Aqua.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Zalety soczewek Air Optix Aqua

Komfortowe w noszeniu, wygodne w aplikacji, odporne na zabrudzenia - takie są soczewki sferyczne Air Optix Aqua. To szkła cenionego i doświadczonego producenta, który od dawna zaopatruje użytkowników w najwyższej jakości produkty.

Powierzchnia odporna na osady i pyły

Zanieczyszczenia szkieł kontaktowych zdecydowanie obniżają komfort ich codziennego użytkowania. Świadomy tego producent stworzył soczewki z powierzchnią odporną na pyły oraz inne zabrudzenia. Dotyczy to zarówno nalotów pochodzących z otoczenia, jak i osadów białkowych, które wytwarzają się codziennie podczas zachodzących w organizmie naturalnych procesów.

Nawilżenie na długi czas

Żaden użytkownik soczewek nie lubi wysychających oczu i uciążliwych podrażnień. Air Optix powstały z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu utrzymują optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. W ten sposób ryzyko niepożądanych efektów ubocznych użytkowania jest niemal całkowicie zniwelowane. Wszystko to wpływa na wyjątkowy komfort noszenia.

Lotrafilcon B - 5-krotnie więcej tlenu

Do właściwego funkcjonowania oczu potrzebna jest odpowiednia dawka powietrza, dzięki czemu są one zdrowe i prawidłowo pracują. Soczewki Air Optix Aqua zapewniają oczom 5-krotnie więcej tlenu niż inne tego typu produkty. Wszystko to dzięki zastosowaniu oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego, który gwarantuje użytkownikom ponadprzeciętny stopień komfortu.

Miesięczny okres noszenia

Swoją ulubioną parą soczewek możesz cieszyć się przez 30 dni. Wieczorem należy je jedynie umieścić w specjalnym płynie pielęgnacyjnym, a następnego poranka są gotowe do ponownego użycia. Jedno opakowanie Air Optix Aqua 6 szt. wystarcza nawet na pół roku.

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua - dla kogo?

Produkt ten docenią zwłaszcza osoby, które spędzają wiele czasu przed ekranem komputera, wykonują inne zajęcia męczące oczy lub często noszą soczewki ponad 11 godzin dziennie. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów sprawia, że pomimo intensywnej eksploatacji, nie wywołują one podrażnień. Mając je na oczach, możliwe jest nawet zaśnięcie bez przykrych konsekwencji. Duża przepuszczalność powietrza oraz długotrwałe nawilżenie, jakie zapewniają, sprawiają, że jest to idealny produkt dla wymagających użytkowników, którym zależy na jak największym komforcie. Ponadto mogą być optymalnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy obecne szkła wywołują u Ciebie dyskomfort. Soczewki miesięczne Air Optix sprawdzą się nawet w suchych i nieprzyjaznych klimatycznie pomieszczeniach.

Jak pielęgnować soczewki Air Optix Aqua?

Szkła kontaktowe przeznaczone są do stosowania głównie w dzień. Aby zapewniały użytkownikowi odpowiedni komfort noszenia, należy o nie jak najlepiej zadbać. Po wielogodzinnym użytkowaniu konieczne jest ich dokładne wyczyszczenie przy pomocy przeznaczonego do tego płynu do pielęgnacji. Najlepiej sprawdza się metoda lekkiego pocierania palcami. Po tej czynności należy umieścić je w pojemniczku z płynem i pozostawić w nim przynajmniej przez kilka godzin. Po tak przeprowadzonym zabiegu można bez obaw ponownie skorzystać z soczewek.

Firma Ciba Vision została przejęta przez ALCON, dlatego w sprzedaży można znaleźć egzemplarze zarówno z nazwą producenta Ciba Vision, jak i ALCON. Jest to jednak nadal ten sam oryginalny produkt.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienne
Opakowanie3 szt.
Moc sferyczna+6.0 do -8.0 (co 0.25 D)
-8.50 do -10.00 (co 0.50 D)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138 (-3.00D)
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Aqua

Sprawdź naszą ofertę już teraz i złóż zamówienie. U nas zawsze spotkasz się z gwarancją oryginalności i najwyższej jakości, jak również z przystępnymi cenami.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 3 szt.

Liczba opinii: 7
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.