Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Cena: 209.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.
Marka: Air Optix
Air Optix Aqua Multifocal to soczewki miesięczne dla osób ze starczowzrocznością. Zajrzyj na naszą stronę i zamów je w przystępnej cenie.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Z biegiem czasu wzrok każdego człowieka zaczyna się stopniowo pogarszać z przyczyn całkowicie naturalnych. Powodem tego jest przede wszystkim wyciąganie się i słabnięcie niewielkich mięśni odpowiedzialnych za skupianie obrazu we wnętrzu gałki ocznej. Tzw. starczowzroczność dotyka wiele osób, nierzadko już po 40. roku życia. Szkła progresywne to jedyne skuteczne rozwiązanie tego problemu, ale nie musi się wiązać z koniecznością noszenia okularów. Air Optix Aqua Multifocal to nowoczesne soczewki miesięczne, które zostały stworzone właśnie z myślą o takich osobach.

Ich unikalna konstrukcja zapewnia doskonałe widzenie niezależnie od odległości. Starczowzroczność najczęściej objawia się dobrym widzeniem dali i coraz gorszym skupianiem wzroku na obiektach położonych blisko obserwatora. Progresywna forma tych szkieł kontaktowych z jednej strony poprawia jakość widzenia tam, gdzie obraz jest niewyraźny, ale jednocześnie nie pogarsza dobrego widzenia dali. Wszystko to dzięki powłoce Unique Precision Profile. Jej najważniejszą właściwością jest możliwość stosowania wielu mocy korekcyjnych tylko na jednej soczewce miesięcznej. Nosząc je, będziesz mógł czytać, oglądać filmy w kinie i podziwiać przepiękne widoki górskie zawsze z doskonałą ostrością widzenia.

Nowoczesne soczewki miesięcznie Air Optix Aqua Multifocal to jednak nie tylko lepsze widzenie, ale także bezpieczeństwo i wygoda ich noszenia. Uwodnienie na poziomie 33% oraz wysoki poziom przepuszczalności tlenu to gwarancja pewności, że nawet po wielu godzinach oczy nie będą zmęczone. Do produkcji tych soczewek miesięcznych zastosowano innowacyjny materiał Lotrafilcon B, który w porównaniu do klasycznego hydrożelu przepuszcza o wiele więcej tlenu.

Szkła kontaktowe można nosić przez wiele godzin każdego dnia, a nawet okazjonalnie w nich spać. Materiał, z którego są wykonane, cechuje się również wysoką odpornością na zanieczyszczenia. Air Optix Aqua Multifocal dzięki temu nadają się wręcz idealnie także dla osób bardzo aktywnych, w tym uprawiających wyczynowo sport.

Cechy:

  • 6 soczewek miesięcznych w opakowaniu;
  • BC/DIA 8.6/14.2;
  • dostępne w mocach od -10.0 do +6.0 co 0.25 oraz w 3 opcjach addycji;
  • struktura Unique Precision Profile;
  • wysoka przepuszczalność tlenu;
  • uwodnienie na poziomie 33%.

Już teraz skorzystaj z naszej oferty. Tylko u nas oryginalne i certyfikowane produkty można zamówić w tak atrakcyjnych cenach. Zapomnij o uciążliwych okularach. Tych szkieł kontaktowych dosłownie nie poczujesz, nawet po bardzo długim i ciężkim dniu ich nieustannego noszenia.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -10.00D (w odstępach co 0.25)
AddycjaLO/MED/HI
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Aqua Multifocal
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Liczba opinii: 6
Ocena: : 4.8 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.8 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.