Air Optix Aqua 6 szt.

Cena: 134.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 6 szt.
Marka: Air Optix
Soczewki kontaktowe Air Optix - zamów już teraz znakomite szkła miesięczne produkcji firmy Alcon, które oferujemy poprzez nasz sklep internetowy.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Czym wyróżniają się soczewki Air Optix Aqua?

Soczewki sferyczne Air Optix Aqua nie powodują u użytkownika dyskomfortu i nie ulegają zabrudzeniom. Szkła pochodzą od renomowanego producenta, który kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów.

Cechy soczewek

Osady białkowe wytwarzane przez organizm mogą wpływać na jakość widzenia. Ten czynnik oraz pyły zbierające się na soczewkach są najczęstszymi problemami osób zmagających się z chorobami oczu. Producent tych produktów, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, stworzył powłokę, na której nie osadzają się zabrudzenia.

Odpowiednie nawilżenie oczu

Większość osób, korzystających z soczewek kontaktowych, przynajmniej raz spotkała się z nieprzyjemnym podrażnieniem spowodowanym wysychaniem powierzchni szkieł. Air Optix stworzone są z najwyższej jakości tworzyw, dzięki którym oko jest cały czas nawilżone, a ryzyko ewentualnych efektów ubocznych jest zniwelowane.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Oczy odpowiednio pracują, jeżeli mają dostateczny dostęp do tlenu. Soczewki Air Optix Aqua wyróżniają się 5-krotnie większą przepuszczalnością niż konkurencyjne wyroby. Oddychający materiał silikonowo-hydrożelowy to gwarancja komfortu.

Soczewki zachowują swoje właściwości przez 30 dni

Odpowiednio pielęgnowane i przechowywane szkła można stosować przez cały miesiąc. Należy pamiętać jednak o czyszczeniu ich specjalnym płynem do soczewek i prawidłowym zakładaniu. Jedno opakowanie wystarcza na 3 miesiące.

Kto może korzystać z soczewek kontaktowych?

Ten model dedykowany jest osobom, które przez cały dzień pracują przy komputerze lub muszą wytężać wzrok podczas wykonywania precyzyjnych czynności. Produkt stworzony jest z wysokiej jakości materiałów i zapewnia prawidłowe widzenie. Wyrób jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na odpowiednim nawilżeniu oczu i wygodzie. Jeśli Twoje obecne szkła nie są najlepszej jakości, sprawdź naszą propozycję. Soczewki miesięczne Air Optix można zakładać również wtedy, gdy przebywa się w pomieszczeniach z klimatyzacją, bez obaw o przesuszenie śluzówki oka.

Jak czyścić i przechowywać soczewki Air Optix Aqua?

Szkła kontaktowe zgodnie z rekomendacjami specjalistów przeznaczone są do stosowania w trybie dziennym. Przed snem należy je zdjąć. Po wielogodzinnym użytkowaniu na ich powierzchni mogą pojawić się naturalne osady białkowe, dlatego konieczne jest wypłukanie produktu w płynie do czyszczenia soczewek i delikatne pocieranie powierzchni palcami. Po zakończonej pielęgnacji umieszcza się je w specjalnych, sterylnych pojemnikach. Po kilku godzinach można je ponownie zastosować. Firma Ciba Vision została wykupiona przez ALCON, dlatego w naszej ofercie dostępne są produkty z oznaczeniem obu marek. Zapewniamy, że są one oryginalne. Jeżeli troszczysz się o swój wzrok, na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko, co przyda się do prawidłowej higieny oka.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienne
Opakowanie6 szt.
Moc sferyczna+6.0 do -8.0 (co 0.25 D)
-8.50 do -10.00 (co 0.50 D)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t138 (-3.00D)
Uwodnienie33%
MateriałLotrafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelAir Optix Aqua
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 6 szt.

Liczba opinii: 7
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Air Optix Aqua 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.