Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 12 szt.

Cena: 194.69 zł
12 szt.
Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 12 szt.
Marka: Acuvue | Producent: Johnson & Johnson
Z technologią Hydraclear Plus soczewki kontaktowe Acuvue Oasys dają unikalne uczucie komfortu, niezastąpione dla suchych i wrażliwych oczu. Mogą być noszone bez przerwy przez 7 dni i 6 nocy. 12 soczewek w opakowaniu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Właściwości soczewek Acuvue Oasys

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys przeznaczone są do codziennego użytkowania, sprawdzają się doskonale nawet u osób z wrażliwymi oczami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii HYDRACLEAR™ oczy są odpowiednio nawilżone przez całą dobę.

Produkt od renomowanego producenta Johnson & Johnson

Johnson & Johnson to marka, którą rozpoznaje niemalże każdy konsument, producent od ponad 100 lat rozwija zakres swojej działalności. Najlepsi specjaliści wypracowali najlepsze rozwiązania z zakresu korekcji wzroku. Wybierając soczewki Acuvue Oasys Hydraclear, masz pewność, że pochodzą one ze sprawdzonego źródła.

Odpowiednie nawilżenie oka

Osoby, które korzystają ze szkieł kontaktowych, wiedzą, że dobre nawilżenie oczu jest kluczowe. Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty wzbogacone są o dodatkowy składnik, który zapewnia optymalny komfort użytkownikowi, dzięki czemu nie dochodzi do nieprzyjemnych podrażnień.

Zabezpieczenie przed promieniowaniem słonecznym

Promieniowanie UVA i UVB ma duży wpływ na wzrok, dlatego warto wybrać modele, które odpowiednio zabezpieczają oczy. Soczewki Johnson & Johnson Oasys wyposażone są w specjalne filtry, dzięki czemu blokują ponad 98% szkodliwych promieni.

Łatwa aplikacja

Znacznik stron sprawia, że zakładanie soczewek jest bezproblemowe nawet dla osób, które robią to pierwszy raz. Specjalne ułatwienia pozwalają na aplikacje produktu osobom z dużymi wadami wzroku. Każdy poradzi sobie z założeniem Acuvue Oasys.

Soczewki całodobowe

Zdejmowanie i zakładanie szkieł każdego dnia zajmuje sporo czasu, szczególnie niedoświadczonym lub zapracowanym użytkownikom. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii można je nosić bez przerwy, bez obawy o podrażnienie lub infekcję. Jedna para może Ci służyć maksymalnie przez 7 dni i 6 nocy.

Opakowanie zawiera 6 produktów

Jedno opakowanie zawiera aż 12 soczewek. Zakup zbiorczego opakowania Acuvue Oasys 12szt. to idealny wybór dla osób, które chcą zaoszczędzić i zawsze kupują te same produkty. W tym zestawie znajdziesz rozwiązanie, które pozwoli Ci na idealne widzenie nawet kilka miesięcy.

Kto może korzystać z soczewek dwutygodniowych?

Dostępne w naszym sklepie soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys to propozycja dla użytkowników, którym zależy na komforcie i oszczędności czasu. Proponowane szkła sprawdzą się u osób, które podczas noszenia zamienników odczuwały przesuszenie oczu i dyskomfort. Możliwość noszenia ich przez tydzień bez przerwy jest doskonałą alternatywą dla zapracowanych. Acuvue Oasys to produkty, które są cenione przez osoby z wadami wzroku.

Jak pielęgnować soczewki Acuvue Oasys?

Produkty zachowują wszystkie swoje właściwości, jeżeli są prawidłowo czyszczone i przechowywane. Ważny jest odpowiedni dobór środka czyszczącego, który skutecznie dezynfekuje produkt i nie podrażnia oczu. Na powierzchni soczewek mogą zbierać się osady białkowe, które należy regularnie usuwać. Najlepiej sprawdza się metoda pocierania i spłukiwania ich dedykowanym płynem.

Typ soczewekdwutygodniowe
Tryb noszeniadzienny (wymiana co 2 tygodnie) lub całodobowy (wymiana co tydzień)
Opakowanie12 szt.
Moc sferycznaod -0.50D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +0.50D do +6.00D (co 0.25D)
od +6.50D do +8.00D (co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.4 i 8.8
Średnica (DIA)14.0
Dk/t147 (-3.00D)
Uwodnienie38%
MateriałSenofilcon A
Filtr UV99.9% UVB, 96.1% UVA
ProducentJohnson&Johnson
ModelAcuvue Oasys with Hydraclear Plus
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Johnson & Johnson, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: refrakcyjna korekcja wzroku Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Johnson & Johnson Vision Care, Inc. lub Johnson & Johnson Vision Care Ireland UC Nazwa upoważnionego przedstawiciela: AMO Ireland

Opinie o Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 12 szt.

Liczba opinii: 18
Ocena: : 4.7 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 12 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.7 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 12 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.