Acuvue Oasys 1 Day HydraLuxe 30 szt.

Cena: 113.69 zł
30 szt.
Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys 1 Day HydraLuxe 30 szt.
Marka: Acuvue | Producent: Johnson & Johnson
Połączenie zalet ugruntowanej marki z wygodą jednodniowych szkieł kontaktowych.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Wypróbuj nowoczesne jednodniowe soczewki kontaktowe z grupy produktów Acuvue z technologią HydraLuxe. Dzięki niej soczewki te tworzą na powierzchni oka coś na kształt łzowego filmu, który w połączeniu z naturalną wilgocią Twojej rogówki daje uczucie nawilżenia i komfortu przez cały dzień. Soczewki te to doskonałe polączenie wysokiej jakości materiału i wszystkich zalet soczewek Oasys z komfortem i wygodą, jaką zapewniają soczewki jednodniowe.

Rodzina produktów Oasys od lat cieszy się wielką popularnością i zaufaniem zarówno specjalistów, jak i ich pacjentów i użytkowników soczewek kontaktowych. Z drugiej strony zaś soczewki jednodniowe wybierane są przez coraz większą rzeszę tych ostatnich, ponieważ gwarantują największą wygodę i bezpieczeństwo spośród tej grupy produktów do korekcji wzroku. Nie dziwi więc, że firma Johnson & Johnson postanowiła rozszerzyć portfolio soczewek Oasys o soczewki jednodniowe. Łączą one wszystkie zalety uznanych na rynku, wysoko tlenoprzepuszczalnych soczewek dwutygodniowych z bezkonkurencyjnym komfortem i łatwością użytkowania soczewek jednodniowych. Wykonane z tego samego, oddychającego materiału (Senofilcon A) i wyposażone w nawilżającą technologię Hydraluxe, soczewki Acuvue Oasys 1 Day with Hydraluxe reprezentują trzecią generację soczewek silikonowo-hydrożelowych gwarantującą maksymalną jakość i komfort noszenia dla osób o najwyższych wymaganiach.

Za sprawą opatentowanej technologii Zintegrowanej Łzy Hydraluxe, całkiem zapomnisz, że masz je na sobie. Ponadto dzięki obecności wysokich filtrów UV w całej rodzinie produktów Acuvue, z jednodniowymi soczewkami Oasys Twoje oczy są przez cały dzień chronione przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Wszystko to oraz fakt, że po jednokrotnym użytku soczewki wymieniane są na nowe, zapewnia maksymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych oczu i niweluje wszelki dyskomfort oraz wrażenie suchych oczu.

Cechy:

  • 30 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki jednodniowe
  • Nawilżająca technologia HydraLuxe
  • BC/DIA: 8.5/14.3 oraz 9.0/14.3
  • Dostępne w szerokiej gamie mocy korekcyjnych w odstępach 0.50D oraz 0.25D
  • Nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy (senolficon A)
  • Wysoka przepuszczalność tlenu i komfort
  • Wysoka ochrona przed promieniowaniem UV: przepuszczają poniżej 10% promieni UVA oraz poniżej 1% promieni UVB
Typ soczewekjednodniowe
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie30 szt.
Moc sferycznaod -12.00D do -6.00D (w odstępach 0.50D)
od -5.75D do +5.75D (w odstępach 0.25D)
od +6.00D do +8.00D (w odstępach 0.50D)
Krzywizna (BC)8.50 i 9.00
Średnica (DIA)14.3
Dk/t121 (-3.00D)
Uwodnienie38%
MateriałSenofilcon A
Filtr UVobecny
ProducentJohnson & Johnson
ModelAcuvue Oasys 1 Day with HydraLuxe
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Johnson & Johnson, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: refrakcyjna korekcja wzroku Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Johnson & Johnson Vision Care, Inc. lub Johnson & Johnson Vision Care Ireland UC Nazwa upoważnionego przedstawiciela: AMO Ireland

Opinie o Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys 1 Day HydraLuxe 30 szt.

Liczba opinii: 5
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys 1-Day HydraLuxe 30 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Acuvue Oasys 1-Day HydraLuxe 30 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.